در حال بارگذاری ...

آیین دانش آموختگی دانشجویان مرکز شهید بهشتی تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز شهید بهشتی تهران، آیین دانش آموختگی دانشجو معلمان ورودی سال ۱۳۹۳ ، مرکز شهید بهشتی تهران با حضور دکتر معصومه علی نژاد معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان، دکتر داریوش شرفی معاون توسعه مدیریت و منابع و دانشجویی مدیریت پردیس های استان تهران و دکتر محمد حسن بازوبندی سرپرست مرکز بهشتی تهران برگزار شد.
دکتر بازوبندی در این مراسم با شاره به برخی مشکلات مرکز در گذشته، صبر و گذشت دانشجو معلمان را ستود و تصریح کرد: برای شغل معلمی آماده شوید. این حرفه مقدس بسیار لذت بخش و شیرین است و شما می توانید نسلی را آماده و نجات دهید.
وی افزود: افقی بالاتر از شغل داشته باشید. معلمی کار مقدسی است و امیدوار هستیم در چند سال آینده شما را در کسوت عضو هیات علمی دانشگاه مشاهده کنیم.
دکتر شرفی در این مراسم با بیان اینکه شما دانشجو معلمان رختی از علم بر تن های خویش نشاندید، تصریح کرد: دوران دانشجویی فضای ایده آل گرایانه داشتید و هم اکنون باید در فضای عمل، نغمه معلمانه داشته باشید.
معاون توسعه مدیریت و دانشجویی مدیریت پردیس های استان تهران ادامه داد: مرکز شهید بهشتی تهران بیش از هزار دانشجو معلم دارد، در تلاش هستیم مسیر توسعه و فضای مناسب و گام های موثر برای دانشجویان برداریم.
وی در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان را در کسوت بالاتر و استادی مشاهده کنند.
همچنین در این مراسم حجت الاسلام نجاری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در پردیس شهید مفتح و امام جماعت مرکز شهید بهشتی، با بیان اینکه معلمان شریف می توانند فرهنگ جامعه را تغییر دهند، تصریح کرد: رویکرد انسان ها به شرایط جامعه را تغییر دهید و با توجه به مقتضیات و شرایط زمان، نسل آینده را بسازید و بدانید که شما معلمان الگوی قابل قبول تری برای دانش آموزان هستید.
گفتنی است، اجرای زنده موسیقی و تئاتر توسط گروه هنری دانشجویی مرکز شهید بهشتی تهران و تقدیر از دانش آموختگان برتر از دیگر برنامه های این مراسم بود.
انتهای پیام/


نظرات کاربران