در حال بارگذاری ...
سرپرست مدیریت امور پردیس های استان تهران در جمع مسئولان روابط عمومی پردیس ها و مراکز این استان تاکید کرد:

انتقال اهمیت دانشگاه فرهنگیان با روش های هنرمندانه و جدید به سطوح مختلف جامعه

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی شهید بهشتی تهران، دکتر عبدالرضا سبحانی سرپرست مدیریت امور پردیس های استان تهران در جمع مسئولان روابط عمومی پردیس ها و مراکز این استان با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان در زمان گذار بوده و لایه استانی طرحی نوپا و جدید است، تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان بسیار مهم است و این اهمیت را در تاکیدات هر ساله رهبر معظم انقلاب در دیدار با معلمان شاهد هستیم.

وی ادامه داد: اهمیت دانشگاه فرهنگیان را هنرمندانه و با روش های جدید به سطوح مختلف جامعه انتقال دهید و باید این دانشگاه در افکار عمومی قداست پیدا کرده و در ناخودآگاه مردم بزرگ شمرده شود، زیرا دانشگاه فرهنگیان امر تربیت معلم را بر عهده دارد.

دکتر سبحانی به موضوع سواد رسانه ای اشاره کرد و افزود: آموزش سواد رسانه ای به اساتید، کارکنان و دانشجو معلمان بحث جدی و مهمی است که در این امر تاکید دارم و امیدوارم دوره های مناسبی در این خصوص انجام شود.

سرپرست مدیریت امور پردیس های استان تهران در ادامه سحنان خود، بر استفاده بهینه از امکانات موجود، گذشتن از منافع شخصی و بهره گیری از دانشجویان در حوزه روابط عمومی تاکید کرد و افزود: وقایع کوچک در دانشگاه فرهنگیان برای جامعه مهم است و جامعه باید آگاه شود که در این دانشگاه مهم و استراتژیک چه اتفاقات و همایش هایی برگزار می شود.

گفتنی است در این جلسه، آقایان احمدی از پردیس نسیبه، کاظمی از شهدای مکه، شیرزاد از مفتح، ریاحی از مدیریت استان، امامی از بهشتی و خانم ها، شعبانی از شرافت، عادلی از زینبیه و محمدی از باهنر به بیان مسایل و نظرات حوزه روابط عمومی پرداختند.

انتهای پیام/

 


نظرات کاربران