در حال بارگذاری ...
روابط عمومی واحد شهید بهشتی تهران گزارش می دهد:

شرایط آموزش و مسایل رفاهی مهارت آموزان واحد شهید بهشتی تهران

به گزارش روابط عمومی شهید بهشتی تهران، با اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ماده 28 دانشگاه فرهنگیان، بیش از 200 مهارت آموز آقا و خانم در 6 رشته هنر، زیست شناسی، زمین شناسی، ریاضی، شیمی و علوم تجربی در واحد شهید بهشتی تهران پذیرفته و پذیرش شده اند.

بنا بر این گزارش، این مهارت آموزان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری ، با حضور در واحد شهید بهشتی اقدام به تحویل مدارک و ثبت نهایی در سیستم کرده اند، گفتنی است پیش از این، این افراد به صورت غیر حضوری و سیستمی اقدام به ثبت نام و بارگذاری مدارک خویش نموده اند.

*نحوه برگزاری کلاس ها

شروع کلاس ها از یک شنبه بیست و پنجم تیرماه و از ساعت هفت و سی دقیقه صبح و پایان آن در ساعت هجده و نیم در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه خواهد بود و طبق دستور العمل دریافتی از سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان، در طول هشت هفته، شانزده جلسه کلاس ها تا بیستم شهریور دایر است و در صورت غیبت از کلاس ها حذف خواهند شد.

*نحوه اسکان خوابگاهی

آقایان و خانم ها شرکت کننده در دوره مهارت آموزی، باید با واریز مبلغ 160 هزار تومان به حساب 2173079003006 به نام مجتمع آموزش عالی پیامبر اعظم(ص)، رابط درآمدی مرکز بلال حبشی اقدام به درخواست برای اسکان شبانه روزی نمایند.

گفتنی است محل خوابگاه آقایان در واحد شهید بهشتی تهران و خانم ها در واحد شهید شرافت به آدرس خ انقلاب - بین ۴ راه ولی عصر و پل کالج - کوچه شهید سعید - پلاک 17 است.

* سلف سرویس

بنا بر این گزارش، هزینه غذا به صورت ژتون هفتگی به صورت قیمت تمام شده در اختیار مهارت اموزان قرار خواهد گرفت که با اعلام رسمی از طرف معاون توسعه منابع و امور دانشجویی استان تهران به اطلاع خواهد رسید.

*تلاش شبانه روزی برای فراهم آوردن شرایط مطلوب برگزاری دوره

 دکتر داریوش شرفی معاون هماهنگی در گفت و گو با روابط عمومی واحد شهید بهشتی تهران با بیان اینکه  تمام تلاش مجموعه اعم از مدیران و  همه ی عوامل فراهم اوردن شرایط لازم برای یادگیری مهارت اموزان است، تصریح کرد: امیدورایم مرکز بهشتی بتواند میزبان خوبی برای این عزیزان باشد.

وی ادامه داد: امکانات رفاهی واحد شهید بهشتی تهران بسیارمحدود است و این دوره می تواند هم توانایی ها و هم امکانات این مرکز را بهتر و بیشتر روشن نماید تا نگاه مهربان مسئولان در سازمان مرکزی و مدیریت استان تهران، بخشی از مشکلات موجود را را دیده و برای سامان دادن آن ها ها بیشتر از قبل یاریگر باشند.

معاون هماهنگی شهید بهشتی تهران تصریح کرد: قبول این دوره با تمام موانع و مشکلات مرکز در اندک زمانی که از طرف استان و سازمان پیش بینی شده بود نمونه ی بارزی از اقدام و عمل است که با روحیه جهادی تمام همکاران در واحد شهید بهشتی صورت گرفته است.

دکتر شرفی افزود: امید است اکنون که دانشگاه فرهنگیان در مسیر تعالی و پیشرفت خود اقدام به پذیرش این نوع دانشجو می نماید، تمرکز بیشتری بر مصائب مراکز و پردیس هایی که در جبهه اصلی و خط مقدم تعلیم و تربیت قرار دارند، داشته باشند و با تحول در چارت سازمانی این مراکز اندکی از سختی های کار در مراکز را کم کنند.

انتهای پیام/


نظرات کاربران