در حال بارگذاری ...

برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست مرکز آموزش عالی شهید بهشتی تهران

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی شهید بهشتی تهران، صبح دوشنبه بیست و ششم تیرماه، مراسم تکریم دکتر یدالله آزادی و معارفه دکتر محمد حسن بازوبندی سرپرست مرکز آموزش عالی شهید بهشتی تهران، با حضوردکتر علی خاکی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه فرهنگیان، دکتر عبدالرضا سبحانی سرپرست مدیریت پردیس ها و مراکز استان تهران، احمد صفری مدیر کل خدمات آموزشی دانشگاه فرهنگیان، سرپرستان پردیس ها و مراکز استان و جمعی از مسئولان برگزار شد.

در این مراسم دکتر آزادی ضمن برشمردن برخی ویژگی ها و  اهمیت دانشگاه فرهنگیان، اظهار داشت: مرکز شهید بهشتی با دارا بودن نزدیک به 1300 دانشجو معلم از بزرگترین مراکز دانشگاه فرهنگیان بوده که نیازمند حمایت و یاری بیشتر استادان و مسئولان است.

وی در ادامه سخنان خود به بیان برخی از اقدامات انجام شده در مرکز شهید بهشتی پرداخت و افزود: برای رفع بعضی از مشکلات از خدمات برخی نهادهای دیگر همچون مجلس، شورای اسلامی و شهرداری بهره گرفتیم.

دکتر آزادی دانشگاه فرهنگیان را دانشگاهی تربیتی و نوپا برشمرد و تصریح کرد: باید از برخی موقعیت هایی که خدا در اختیار انسان قرار می دهد به نحو نیکو و شایسته برای خدمت رسانی بهره گرفت.

گفتنی است در این مراسم ضمن تقدیر از دکتر آزادی، حکم انتصاب دکتر محمد حسن بازوبندی به وی اهدا شد.

انتهای پیام/


نظرات کاربران