در حال بارگذاری ...
معاون توسعه مدیریت و منابه دانشگاه فرهنگیان مطرح کرد:

اقدامات بزرگی در مرکز بهشتی تهران شده است
اگر در قبال دانشجویان امانت داری نکنیم، خیانت کرده ایم

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی شهید بهشتی تهران، دکتر علی خاکی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه فرهنگیان صبح امروز در مراسم تکریم دکتر یدالله آزادی و معارفه دکتر محمد حسن بازوبندی سرپرست مرکز آموزش عالی شهید بهشتی تهران، با بیان اینکه در مرکز شهید بهشتی کارهای بزرگی انجام شده است از خدمات 20 ماهه سرپرست سابق تقدیر و برای دکتر بازوبندی آرزوی موفقیت کرد.

وی به بیان برخی از ویژگی های مردم کشور ژاپن پرداخت و افزود: برای مردم این کشور کار و فعالیت قداست خاصی دارد و با تمام توان و تعهد وظایف خودشان را صحیح انجام می دهند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه فرهنگیان ادامه داد: در اندیشه مردم ژاپن هدف های بلند مرتبه و پیشفرفت های جمعی جای خودش را به منافع فردی و شخصی داده است و اکثر انها به فکر رشد و بالندگی کشور و جامعه هستند.

دکتر خاکی با بیان اینکه یکی از رموز پیشرفت کشور ژاپن آن است که افراد این کشور هیچ گاه خود رضایی عقلی و فکری در زندگی و کار ندارند، تصریح کرد: آنان به تمام حرف ها بدون توجه به اینکه چه کسی و با چه عیقیده ای گوش می دهند و سخنان خوب را برداشته و بهره گرفته و بخش های غیر مفید را نادیده می گیرند.

وی سخت کوشی را از دیگر ویژگی های مردم ژاپن برشمرد و افزود: در بین سازمان ها و نهادهای این کشور در بخش ستاد و صف پیوستگی و اتحاد کامل وجود دارد.

دکتر خاکی  با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان بسیار مهم است، تصریح کرد: فارغ التحصیلان این دانشگاه می توانند مشکلات کشور را رفع کنند و باید در دانشگاه فرهنگیان سرمایه گذاری شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه فرهنگیان در ادامه سخنان خود به بیان برخی از اقدامات معاونت متبوع خویش پرداخت و افزود: تلاش برای تغییر نگاه به دانشگاه فرهنگیان در سازمان مدیریت و برنامه ریزی، رشد بودجه ای، ایجاد ردیف حقوقی و حضور 180 مامور به دانشگاه، چابک سازی و تمرکز زدایی، توجه به مسایل رفاهی اساتید، اعضای هیات علمی و کارکنان از جمله این اقدامات است.

وی تربیت معلمان عاشق و متعهد را هدف تاسیس دانشگاه فرهنگیان برشمرد و تصریح کرد: اگر امانت داری در خصوص دانشجو معلمانی که فردای کشور را خواهند ساخت، نکنیم، خیانت کرده ایم.

انتهای پیام/

 


نظرات کاربران